pirmadienis, vasario 28, 2011

India 11 02 26


Gurukulos moksleiviai. Jie keliasi 4 val. ryte ir kartu su vienuoliais džiaugsmingai kartoja mantrąPuodai, kuriuos kasdien reik išplauti po nemokamo maisto dalinimo...


Buliaus (kairėje) treniruotėVienuolis džiaugiasi pirmu medvilnės derliumi
Vyksta intensyvios statybos - už 3 mėnesių čia bus ajurvedos centras


Dauguma vienuolių prieš tai dirbo labai gerai apmokamą darbą. Kas buvo profesorium universitete, kas raketų gamyba užsiimė, kas buvo verslo konsultantu...
Nuotraukoje viršuje bhaktas mėgina pastatyti pirmą savo gyvenime namą. Namas visiškai ekologiškas ir jo kaina - 60 lt (už virvę).


Karvės ir buliai yra pilnavertės bendruomenės ašis.


Natūralių dujų gaminimo įrenginys. Dujos gaminamos iš karvių mėšlo.

Buliaus sukamos girnos


Šis projektas – tai mėginimas visam pasauliui parodyti tikrą dvasinio ir natūralaus gyvenimo pavyzdį. Paprastas gyvenimas ir išaukštintas mąstymas. Projektas vystosi labai greitai. Dabar vyksta intensyvios statybos, norima per tris mėnesius (iki liūčių sezono) užbaigti daugiau nei 10 statinių. Tai bus ajurvedos, retritų, gyvamieji kompleksai. Taip pat agrikultūrai ir karvėm skirti pastai.

Gošaloje globojama per 60 karvių. Karvės – vienas iš svarbiausių ekologiško gyvenimo aspektų. Visi jų produktai yra aukso vertės. Mėšlas naudojamas statybai, laukų tręšimui, natūraliom dujom gaminti ir dar daug kam. Šlapimas naudojamas kaip natūralus pesticidas/herbicidas purkšti augalam. Karvių globojimas garantuoja visos bendruomenės geležinę sveikatą ir visapusišką klestėjimą.

Šiuo metu kaime gyvena 25 šeimos, virš 50 vienuolių. Taip pat gurukuloje (berniukų mokykloje) mokosi 55 vaikai iš aplinkinių kaimų. Čia nuolat atvyksta norinčių sužinoti apie ekologišką auginimą fermerių grupės, kuriem vedami seminarai.

Kiekvieną dieną pagaminama ir nemokamai išdalinama daugiau nei 12’000 porcijų prasado (pašventinto maisto) aplinkinių kaimų moksleiviam.

1 komentaras:

  1. net neįsivaizdavau, kad pasaulyje klesti tokie šviesos kampeliai..

    AtsakytiPanaikinti