penktadienis, kovo 25, 2011

India 11 03 25

Po parą trukusios kelionės patekau į Vrindavaną. Sakoma, kad jei sudėti visos Visatos visas šventas vietas į vieną - tai neprilygtų Vrindavanui.

Kiekviena čia gyvenanti būtybė ypatinga. Kiekviena jų praituose gyvenimuose atliko visus apsivalymus ir praktikas, o dabar gyvena paskutinį gyvenimą, po kurio iškeliaus į dvasinį pasaulį. Visi kas čia palieka kūną gauna įsivadavimą.

Tikrąjį Vrindavaną ne taip paprasta pamatyti. Nusipirkus traukinio bilieta galima patekti tik į Vrindavano šešėlį. Tikrajam Vrindavanui išvysti reikalingas specialus matymas. Visų pirma reikia palikti savo išdydumą ir suprasti, kad tu čia esi mažiau reikšmingas nei tarakonas.

Todėl tik atvykęs aš visu ilgiu atsiguliau ant šventų Vrindavano dulkių taip išreikšdamas pagarbą ir prašydamas šventos žemės palaiminimų... O šventa Vrindavano žeme, leisk man nors šiek tiek suprasti Tavo šlovę.

Šioje žemėje vieną kart ištartas šventas vardas prilygsta tūkstančiui. Todėl čia šventas vardas ypatingai saldus. Čia jautiesi kaip po ilgų kelionių pargryžęs namo. Čia visiškai nebe tas pasaulis kuriam paprastai gyvenam.

Čia Viešpaties Krišnos gimtinė ir Jis asmeniškai rūpinasi savo svečiais. Pasirūpino ir manim. Gavau nemokamą nakvynę ir sutikau vienuolį, kuris aprodys man slaptingąsias Vrindavano vietas. Netrukus patrauksime į šventąją Varšaną.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą