ketvirtadienis, kovo 08, 2012

Ką vedos rašo apie 2012 m. ateinančią pasaulio pabaigą?

Jau būta ir dar daug bus pasaulio pabaigos pranašysčių... Kiek jų nepasiteisino? Ir ar kuri nors pasitvirtins?
Vedose taip pat rasime labai daug pranašysčių. Ir aš buvau stačiai nustebintas jų tikslumo. Keisčiausio - jos pasitvirtina. Visos iki vienos!!! Smalsumui patenkinti pateiksiu keletą jų... Bet kiek vėliau.

Juk nemoksliška tikėti pranašystėm... Mes juk mokslo žmonės, ne prietaringi aboringenai!!! Na bet Vedos teigia, kad visišką širdies švarą atgavę žmonės mato ateitį, dabartį ir praeitį - nuo jų nieko nenuslėpsi. Neseniai apie vieną tokių žmonių žiūrėjome filmą - Padre Pio.
Taip pat nepamirškime turbūt per tūkstanti metų įspūdingiausius pasiekimus pademonstravusios asmenybės - Šrilos Prabhupados. Beje, jo biografija rasite čia ir galėsite spręsti patys.

Taigi, ką Vedos išpranašavo? Įdomumui pateiksiu kelias citatas, pasakojančias apie tai, koks bus gyvenimas dabar (nepamirškite, kad tai parašyta prieš 5000 m.).

ŠB12.2.1: Šukadeva Gosvamis tarė: O karaliau, Tuomet dėl galingo Kali amžiaus poveikio tikėjimas,teisingumas, švara, tolerancija, gailestingumas, gyvenimo trukmė, fizinės jėgos ir atmintis mažės diena iš dienos.
ŠB12.2.2: Kali-jugoje,tik turtas bus laikomas žmogaus kilmės, gero elgesio ir gerų savybių kriterijumi. Teisingumas ir įstatymai priklausys tam, kas turi turtus.
ŠB12.2.3: Vyrai ir moterys gyvens kartu tik dėl išorinio potraukio, o verslo sėkmė priklausys nuo gebėjimo apgauti. Vyro ir moters savybės bus vertinamos, pagal jų seksualinius sugebėjimus, žmogus bus laikomas brahmanu(dvasininku), tik dėl to, kad dėvi šventąją virvelę.
ŠB12.2.4: Žmogaus dvasinė padėtis bus apsprendžiama tik iš išorinių simbolių. Žmogus bus laikomas padoriu jei jis sugebės uždirbti pragyvenimui. Sugebantis žongliruoti žodžiais bus laikomas išsilavinusiu.
ŠB12.2.6: Šventa vieta bus laikoma ne daugiau kaip vandens rezervuaru, o grožis priklausys nuo šukuosenos stiliaus. Gyvenimo tikslu taps pilvo prikimšimas. Įžūlus bus laikomas teisiu. Sugebantis išlaikyti šeimą, bus laikomas žinovu, o religijos principų bus laikomasi tik dėl reputacijos.
ŠB12.2.7: Žemė bus užpildyta korumpuotų žmonių, o valdžia priklausys stipriausiems.

Štai dar viena pranašystė apie Budos apsireiškimą:

Paskui, prasidėjus Kali jugai, norėdamas suklaidinti tuos, kurie kupini pagiežos tikintiesiems Viešpats apsireikš Gayos provincijoje kaip Viešpats Buda.
SB 1.3.24

Taip pat Vedose rasime pranašaujant Jėzaus Kristaus bei Mohameto apsireiškimą, bet apie tai bus kituose straipsniuose.

Man labiausiai patinkančią pranašystę pasiliksiu straipsnio pabaigai.


O ką Vedos rašo apie 2012 ?

Dabartiniu metu Vedos pranašauja daug sunkumų ir stichinių nelaimių. Neteisingus valdovus ir apgautus jų pavaldinius, bet tikrai nežada pasaulio pabaigos. Iš ties žada, bet negreit...Dar teks laukti daugiau nei 300'000 m.

Et, negi nieko įdomaus artimiausiu metu ir nevyks?
Oho!!! Turiu pasakyti, kad mūsų laukia dar svarbesnis įvykis nei pasaulio pabaiga. Ir tai visatą sukrečiantis reiškinys!

Astrologiškai tai nutinka gana dažnai - kartą į 8 milijardus metų. Tai skaičius su aštuoniais nuliais!!! Ir tęsiasi tik 10'000 m. Vedose tai vadinama mažuoju aukso amžiumi, arba Čaitanyos era. Kada gi prasidėjo šis laikotarpis? Lygiai lygiai prieš 526 metu. Būtent šios sukakties proga ir rašau visą šį straipsnį. Pabaigoje bus nuoroda į šio įvykio pranašystes.

Taigi, kuo šis visatos mastais trumpas akimirksnis (tetrunkantis 10'000 m.) toks svarbus? Tai yra tikras dvasinis blyksnis! Jo metu ir tik jo dvasinė energija yra pasiekiama kaip niekad paprastai.

Tad kaip toliau klostysis pasaulio istorija? Toliau tęsis Kali juga (laikotarpis prasidėjęs prieš 5000 m.), toliau visuomenė dideliais tempais degraduos... Bet dėl įsiterpusio mažojo aukso amžiaus įtakos pasaulyje atsiras vis daugiau ir vis brandesnių dvasiškai nušvitusių sielų. Kodėl? Nes dvasinė energija lengvai pasiekiama.... Tereikia atlikti šiam amžiui rekomenduojamą procesą - mantrą meditaciją. Reikia pastebėti, kad rimti krikščionys ir musulmonai ir Harė Krišna žmonės tuo ir užsiima... Kol pasaulis visu tempu lekia į... Tyliai ramiai išmintingi žmonės kasa dvasinės energijos klodus ir brandina savo širdis. Lygiai kaip obuoliai prisijungę koteliu prie medžio noksta sau smagiai :)

Ir kas toliau? Toliau atsiras vis stipresnių dvasiškai kokybiškų žmonių ir susirinkus kritinei masei pasaulio degradacija sustos. Sustos ir ims judėti priešingon pusėn. Visa žmonija dvasinės brandos kulminaciją pasieks po 4500 metų...

Ar mantra meditacija iš ties veikia ir taip lengva jos dėka patirti antgamtišką dvasinę energiją ir sąmonės transformaciją? O taip, kiekvieną dieną esu to liudininkas. Per tuos metus, kai kartoju mantrą mačiau šimtus ir tūkstančius žmonių skirtingose religijose it tradicijose, kurie atranda šį šventąjį gralį, šį slaptąjį greitkelį.

Kaip Čaitanya Mahaprabhu (kurio apsireiškimas prieš 526 m. ir pradėjo šį aukso amžių) sakė:
"Visa dieviška energija sudėta į Dievo vardus, ir jiems kartoti nėra jokių sunkių taisyklių. Dievas turi šimtus ir milijonus vardų tokių kaip Krišna ir Govinda. Juos kartodamas žmogus pasineria į trancendentinio nektaro vandenynus ir labai greitai pasiekia dvasios aukštumų".

Ir štai Čaitanyos gimtadienį švenčiame šiandien. Jis nepaprastai tiksliai ir detaliai išpranašautas daugelyje skirtingų Vedų vietų. Galite čia pastudijuoti keletą jų anglų kalba.


Mielas bičiuli, padaryk geriausią paslaugą sau - padaryk eksperimentą - išmok Vedose labiausiai rekomenduojamą mantrą, kai turi laiko pakartok ją tyliai... Ir pats pamatysi.

Harė Krišna Harė Krišna
Krišna Krišna Harė Harė

Harė Rama Harė Rama
Rama Rama Harė Harė

Daugiau apie mantrą meditaciją esu prikalbėjas šiame video.

1 komentaras:

  1. Cia rasoma kad vedos ispranasauja ir ateiti gan tiksliai, na as sutinku su dabartine situacija viskas kaip ir atitinka, bet ar yra kokiu pranasysciu susijusiu su kokiom nors butent nelaimem ar stichinemis jegomis pavyzdziui y prieki koki 10metu nuo dabar ko galetume laukti ir tai nutikus pasakyti tai buvo vedose parasyta ir tada butu labai lengva patiketi tuom ?

    AtsakytiPanaikinti