ketvirtadienis, balandžio 12, 2012

Gera pamoka

Guru ir Guru mata Vrindavane
Guru paskaitoje klausėme, kaip reikia išmokti gerbti visas gyvas būtybes.
Mūsų komandos narys padarė labai nedidelę klaidelę kreipdamasis į vieną iš atsidavusiųjų ir tai buvo pastebėta Guru žmonos. Pagaminome vakarienę ir patiekėm ant stalo - susilaukėm nuostabiausios pamokos.

Guru žmona mus sukalė į grindis, labai piktai ir paaiškindama kokie esame nesąmoningi. Gavome mažiausiai pusės valandos intensyvios žodžių smūgių krušos. Turbūt labai retas yra patyręs kažką panašaus. Kol matadži šaukė ant mūsų - kiekvienas patyrė keistą jausmą - Guru mata tiesiog švytėjo ir jautėsi tiek šilumos ir vis augantis dėkingumas. Paprastai juk kyla pyktis jei kažkas šaukia ant mūsų. O čia atvirkščias procesas. Kodėl? Nes Guru mata 40 metų kartoja mantrą ir užsiima širdies valymu - kuomet Ji kąžką daro - visi jaučia, kad tame nėra savanaudiškų motyvų. Klausant tokios intensyvios pamokos kyla noras gerai įsisavinti šią pamoką. Iškart po tokio dušo Guru matadži šypsodamasi papasakojo juokingą istoriją.

Guru mata
Guru ir Guru mata man artimesni už tėvus. Na iš ties tik jų dėka savo biologinius tėvus pradėjau labai gerbti ir mylėti. Bet kiek mes jau turėjom biologinių tėvų ir ar nors vienas iš jų mus pažadino ir ištraukė iš gimimų ir mirties rato? Pažadino dvasinį regėjimą kurio dėka galime matyti dvasinę realybę?

Kartą sapnavau sapną, kad Guru ir Guru mata atėjo manęs ištraukti ne tik iš nepalankių gyvenimo sąlygų bet ir iš gimimo ir mirčių rato. Transcendentinė komanda :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą