pirmadienis, balandžio 16, 2012

Pasitikėjimas savimi - kvailių maistas

Ko aš mokausi būdamas su Sankaršan das Adhikari
Tikėk savimi! Tu gali viską!! Alio? Ar tikrai?
Aš taip gerai apie save galvoju, bet jei tik mane užspaus gamtos reikalai, aš lėksiu kaip įkąstas :))))

Kaip galime pasitikėti savo jėgomis? Mirtis tik pasijuoks iš to :))

Tiek galvojimas, kad aš didis, tiek mąstymas, kad esu niekam tikęs yra netikro ego padarinys. Tiek vienas, tiek kitas mąstymas yra gyvenimo problemų priežastis.

Tikrai žmogus tampa stiprus - kada pasitiki aukščiausiuoju Aš. Kodėl? Nes viskas vyksta ne kaip mes norim, o taip kaip vyksta.

Jei išmesim savo planus, o tiksliau jų vieton pastatysim absoliučios visumos planą - tada, kad ir kas benutiktų, viskas bus palanku, pagal mūsų planą :) Tada žmogus išties tampa bebaimiu ir tik tada. Tada mes tampame laimingi ir tik tada, nes veikiama harmoningai su visuma.

Tai universalus dvasinis dėsnis, kuris kartu su kitais fundamentaliais sėkmės dėsniais aprašytas Bhagavad Gitoje.

3 komentarai:

 1. Na nereikia visko lygint su vienu pavyzdžiu "gamtos reikalai". Aišku, kad kai norėsi į tualetą eisi į jį, nes tai yra NATŪRALŪS POREIKIAI ir to nepasirinksi. Bet yra ir kiti dalykai, pavizdžiui, man reikia susirasti darbą, kad užsidirbčiau pinigų tam kad pragyvenčiau, tai tada gali rinktis, dirbt ar nedirbt. Nereikia visko sulygint ties vienu teiginiu. Kai pasižiūri, jū yra žymiai daugiau.

  AtsakytiPanaikinti
 2. PS. Tokie žmonės kaip Tu, neturėtumėt kitų vadinti kvailiais.. Taip tik parodote savo nepilnavertiškumą ir neišmanimą apie žmones..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėl kvailių - esi visiškai teisus. Nors tai teisybė - bet aš, pats varlė ir iš mano lūpų tai skamba nemandagiai. Labai atsiprašau jei kažką tai žeidžia.

   Dėl pasitikėjimo savimi ir apskritai tikėjimo - be jo negali žmogus gyventi. Net į liftą lipant reikia turėti pasitikėjimo, kad jis nesuges ir jo keleiviai netaps plokščiom varlėm.

   Bet jei idėisim savo tikejimą vien į savo jėgas - tada tikrai garantuotas bankrotas ir tai labai svarbu suvokti. Nes mes, žmonės, nesuprasdami šio fakto tiesiog prašvaistome gyvenimą.

   Jei skirtume bent kažkiek laiko paklausti apie gamtos egzitencinius dėsnius ir išmoktume gyventi harmonijoje su jais, vietoj to, kad naiviai pasitikėti savo jėgomis - mes rastume tiek džiaugsmo ir naujų galimybių, kad net įsivaizduoti negalim

   Panaikinti