antradienis, balandžio 10, 2012

Pirmos susitikimo akimirkos

Pavalgę kuklius vienuoliškus pietus - sriubos su duonele ir keliais priedais išvažiavom į oro uostą pasitikti mokytojo.
Susirinko gal dvidešimties žmonių grupelė ir ėmėme giedoti Harė Krišna - oro uostas staiga prisipildė misticizmo. Kas yra pajutęs dvasinio mokytojo buvimo energiją - supras apie ką eina kalba.
Paskaita tik atvykus į šventyklą
Mokytojas ką tik grįžo iš Vrindavano, Indijos.
Kada iš oro uosto važiavome automobilyje Sankarshan Das Adhikari ėmė pasakoti slaptingas Harė Krišna mantros kartojimo technikas, kurių dėka galime jausti Dievo buvimą. Matadži Višnuprija pasiūlė palaukti kol nuvyksime į šventyklą ir tai galės išgirsti visi. Bet mokytojas iš širdies gelmių tarė: "Aš nežinau ar išgyvensiu ateinančias trisdešimt sekundžių - bet kurią akimirką gali įvykti avarija ar kažkas panašaus, tad aš naudojuosi kiekviena akimirka, kad perduočiau tai, ko mane mokė mano mokytojas - Šrila Prabhupada."

Praėjus kelioms sekundėm priešais mus susidūrė du automobiliai. Mokytojas šyptelėjo ir pasakė: "Tai tik patvirtina mano žodžius." :)

Šiandien užplūdo mane toks džiaugsmas - kurio gyvenime nesu patyręs. Netikėjau, kad galima taip džiaugtis, kad vos neapalpti. Jei ką rasit geriau - tučtuojau papasakokit ir man.
Ir niekad jokiu būdu nekartokit Harė Krišna mantros - nes procesai negrįžtami :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą