šeštadienis, birželio 30, 2012

Kokią guru pamoką gavau šiandien?

Kiekvieną dieną daugiau nei 14'000 pasaulio gyventojų skaito mano mokytojo Sankaršan das Adhikari dienos mintį. Ją galite ir jūs užsisakyti ir gauti į eletroninį paštą.
www.backtohome.com - anglų kalba (kasdien)
http://www.nitaigauracandra.lt/lt,sda - lietuvių kalba (1-3 kart per sav.)

Šios dienos Sankaršan das Adhikari dienos mintis:


Kaip ragauti Krišnos sąmonės nektarą


Jei norime jausti Krišnos sąmonės nektarą, neturėtume kartoti ir tarnauti mechaniškai. Priešingai, turime tai daryti su jausmu. Kuom tai skiriasi? Tai tiesiog akivaizdu. Iškarto galime pajusti kaip kiti bendrauja su mumis. Jei kažkas šaltas, bendrauja mechaniškai ir impersonaliai – mum tai nepatiks. Ir priešingai, kai bendrauja šiltai, su meile ir draugiškai, iškarto pasijuntame energingumą ir entuziazmą.  Taigi, turime prisiminti, kad Krišna ar Dievas yra tikra asmenybe ir taip pat turi jausmus. Jis labai džiaugiasi kai su meile Jam tarnaujam ir kartojam Jo vardus. Ir Jis nesidžiaugia, kuomet kartojame Jo vardus ar tarnaujame abejingai, impersonaliai ir neįdėdami širdies. Kai patenkiname Krišną – jaučiame saldžiausią džiaugsmą. O kuomet nesuteikiame Jam džiaugsmo – ir patys nepatiriam jokios laimės. Taigi jei būsime išmintingi, nuolat mėginsim patenkinti Krišną ar Dievą kartodami Jo vardus ir tarnaudami Jam pilnu meilės jausmo būdu.Sankarshan Das Adhikari

1 komentaras:

  1. Kaip tik neseniai ir aš užsisakiau "Thought for the Day" ir kiekvieną rytą nekantrauju perskaityti :) Buvo labai smagu pamatyti ir vertimą į lietuvių kalbą :)

    AtsakytiPanaikinti