trečiadienis, birželio 13, 2012

Visi laukia eilėje

Štai ką neseniai regėjau. Žmonės net neįtarė, kad praras visą turtą ir staiga kilo gaisras. Vienas po kito degė sugrupuoti keturi namai. Savininkai desperatiškai mėgino gelbėti nuosavybę...  Galima buvo iš tolo jausti jų nerimą, baimę...

Tiesiog stebėdamas šią sceną supratau, kad visi laukia toje pačioje eilėje. Visų laukia toks pat likimas. Anksčiau ar vėliau reikės viską prarasti. Tad ar reikia gailėtis tokios bėdos ištiktų žmonių? Reikia. Lygiai taip pat reikia gailėtis visų žmonių, kurie laukia eilėje - nes jų likimas tas pats. Mano taip pat, bet aš esu sėkmingas sėkmingas, nes turiu atsarginį išėjimą. Ar gali būti didesnė sėkmė? Todėl ir noriu su visais pasidalinti. Tai vienas iš mano įkvėpimų, skatinančių rimčiau nerti į tai, ką man davė Guru, Vedos ir visi Dievo tarnai. Nes kuo daugiau pats pasinersiu, tuo labiau galėsiu padėti kitiem duodamas šį gyvybiškai svarbų turtą.

2 komentarai:

  1. Negandos ištikti žmonės prisipažino, kad sukrėtimas pakeitė jų pačių požiūrį į vertybes.

    „Kai mano mergaitė nenumaldomai verkė, žiūrėdama į pelenais virtusį mūsų turtą, aš pasakiau: liaukis, neverk dėl tų daiktų, kurie sudegė – tai tik laužas. Mergaitė nustebo ir priminė man, kad dažnai kalbėdavau, koks svarbus gyvenime yra turtas. Pasakiau jai, kad dabar taip nebemanau“, – teigė viso šeimos turto liepsnose netekęs Eugenijus Stasiulaitis.

    AtsakytiPanaikinti