šeštadienis, liepos 21, 2012

Nebūna geriau


Vakar festivalyje kirtanas prasidėjo 19 val. ir baigėsi po pirmos nakties. Nereikia pamiršti, kad rytinė programa vėl prasdėjo nuo 4:30 ryto. Spėju šios dienos kirtanai taip pat šiek tiek užsitęs.

Harė Krišna mantros kirtanas (dainavimas) yra fenomenas, kuris neturi jokių analogų. Nors tai nėra labai pigu, bet be jokių abejonių nėra tam jokių analogų. Yra? Aš nemačiau nė iš tolo nieko panašaus.   

Šio festivalio metu eilinį kartą regėjau kaip kone pirmą kartą dalyvaujantys kirtane žmonės pajunta nesuvokiamą laimę. Nesuvokiamą, nes statistiniai žemės gyventojai nė iš tolo niekad nepatiria kažko panašaus. Žmonėms tokios emocijos, išgyvenimai ir jausmai yra nepažinta paslaptis. Harė Krišna mantra yra absoliučiai nemateriali, bet dvasinė garso vibracija, kuri pakelia žmogų į visiškai trancendentinį lygį.  Ir tai patiriant  ima atsiverti vedų žinios širdyje...

Kiekvieną kartą žmogus susilietęs su mantra pajunta vis gilesnę širdies transformaciją ir vis intensyviau regi dvasinę realybę. Festivalio garbės svečiai – dvasiniai mokytojai jau ne vieną dešimtmetį draugauja su Harė Krišna mantra.


Man vėl teko auksinė galimybė būti su mokytoju, nes jis taip pat viešėjo šiame susibūrime!!!
Visiškai mechaniškai ir inertiškai nuvykęs pasitikti mokytojo oro uostę eilinį kartą patyriau transformuojantį  bendravimo su šventu žmogumi efektą.
Mokytojas vien savo buvimu taip mistikai paveikia aplinkinius. Staiga visų širdyse pabunda tokia meilė!!! 

Mokytojui išvažiuojant, grupė žmonių jį atsivijo net iki pat Vilniaus (kai kurie iš jų mokytoją matė pirmą kartą), kai kurie verkė... 

Man Krišna padovanojo galimybę keliauti į JAV kartu su mokytoju. Būsiu išvykęs apie 3 savaites ir turėdamas progą visad pasistengsiu nuotykiais pasidalinti su jumis!

1 komentaras:

  1. Geras...skaitant kyla nenumaldomas noras patirti, ką reiškia tas Harė Krišna mantros kirtanas...gal kada ir man pasitaikys tokia proga? nes skamba tikrai nerealiai, nesuvokiamai...

    AtsakytiPanaikinti