šeštadienis, rugpjūčio 11, 2012

Džordžo Harisono prodiusuotas albumas

1971 metais Džordžo Harisono prodiusuotas albumas. Meditacinės muzikos komplektas, kurį rekomenduoju parsisiųsti:


mp3 01-Govinda.mp37.69 MB
mp3 02-Sri Gurvastakam.mp34.63 MB
mp3 03-Bhaja Bhakata And Arati.mp311.76 MB
mp3 04-Hare Krishna Mantra.mp35.09 MB
mp3 05-Sri Isopanisad.mp35.73 MB
mp3 06-Bhajahu Re Mana.mp312.46 MB
mp3 07-Govinda Jaya Jaya.mp38.21 MB
Džordžas Harrisonas apie meditaciją:

Visi mes ieškome Krišnos.
Kai kas to nesupranta, tačiau taip yra.
KRIŠNA yra DIEVAS, viso to, kas egzistuoja, šaltinis, viso to, kas buvo, yra ir bus, Priežastis.

DIEVAS begalinis, todėl JIS turi daugybę vardų:
Alachas - Buda - Jehova - Rama: Visi yra KRIŠNA, visi yra VIENA.

Dievas nėra abstraktus. Yra asmeninis ir beasmenis Dievo aspektai, tačiau jie kyla iš AUKŠČIAUSIOS, AMŽINOS, kupinos PALAIMOS ir ŽINOJIMO Dievo asmenybės. Lygiai kaip vienas vandenyno lašas turi visas vandenyno vandens savybes, taip ir mūsų sąmonė turi visas DIEVO sąmonės savybes. Tačiau dėl mūsų susitapatinimo ir prisirišimo prie materialios energijos (fizinio kūno, juslinio pasitenkinimo, materialaus turto, ego ir t.t.) mūsų tikroji TRANSCENDENTINĖ SĄMONĖ yra užteršta, tarytum nešvarus veidrodis, kuris negali tyrai atspindėti tikrovės.

Per daugybę gyvenimų mūsų prisirišimas prie LAIKINUMO vis augo. Šį laikiną kūną, mėsos ir kaulų maišą, mes laikome savo tikrąja tapatybe ir priimame šią laikiną situaciją kaip galutinę ir vienintelę tikrovę.

Visais laikais, didieji IŠMINČIAI ir ŠVENTIEJI buvo gyvas įrodymas, kad ši amžinoji DEIVIŠKOJI SĄMONĖ yra prieinama kiekvienam. Kiekviena siela yra potencialiai dieviška.

Krišna sako Bhagavad Gitoje: "Nurimęs savyje, išsilaisvinęs nuo visų materialių nešvarumų, jogas pasiekia aukščiausios laimės būseną bendraudamas su Aukščiausiàja Sąmone" (VI, 28)

JOGA (mokslinis savęs ir Dievo suvokimo metodas) yra procesas, kurio pagalba mes apvalome savo sąmonę, išvengiame tolesnio užsiteršimo ir pasiekiame tobulą SĄMONINGUMO ir PALAIMOS būseną.
Jei Dievas yra, aš noriu Jį pamatyti. Nėra pagrindo kažkuo tikėti be įrodymų. Krišnos sàmonė ir meditacija yra metodas, kuris tau iš tikrųjų padės patirti DIEVĄ. Tu gali iš tikrųjų JĮ pamatyti, JO klausytis, su JUO žaisti. Galbūt tai skamba fantastiškai, tačiau Jis iš tiesų yra čia, šalia tavęs.

Yra daug jogos kelių: Radža joga, Gjana joga, Hatha joga, Kriya joga, Karma joga, Bhakti joga. Visi jie patrvirtinti šių metodų MOKYTOJŲ.

BHAKTIVEDANTA SVAMIS, kaip nurodo pats jo titulas, yra BHAKTI jogos, t.y. atsidavimo ir meilės jogos mokytojas. Kiekvieną darbą, žodį, mintį aukodamas DIEVUI ir giedodamas JO Šventuosius Vardus, atsidavęs DIEVO pasekėjas greitai išsiugdo Dievišką samonę.
Giedant:

Harė Krišna, Harė Krišna
Krišna Krišna, Harė Harė
Harė Rama, Harė Rama
Rama Rama, Harė Hare

būtinai pakylama iki KRIŠNOS sàmonės. (Tik paragavus pyrago galima įsitikinti, kad jis skanus!)

Viskas ko tau reikia tai Meilė (Krišna) Hari Bol.

Džordžas Harisonas 31/3/1970

2 komentarai:

  1. Kad parsisiusti spausk desiniu peles mygtuku and dainos ir "Issaugoti kaip.."/"Save As.."
    Aciu uz dainas!! As 10 metu negirdejes dainos Govinda, kurios be galo pasiilgau.. nuo to laiko kai paskutini karta buvau vilniaus Ashrame.. matyt laikas grizti! Aciu

    AtsakytiPanaikinti