penktadienis, rugpjūčio 17, 2012

Į Ameriką su dviem doleriais


Štai ir prabėgo mano vizitas Amerikoje. Praktiškai visą laiką prabuvau viename pastate. Buvau vos porą kartų nuvykęs į parduotuvę ir kelioms minutėm į Hiustoną. Taip ir neturėjau progos išleisti atsivežtus du dolerius, bet paskaičiavau, kad nepakaks jų kelionei iš Vilniaus į Kauną, tad Guru Mata davė dar 10.

Nors išoriškai visą laiką prabuvau viename pastate, tačiau širdyje pabuvau taip toli, kaip niekad iki šiol. Noriu visam pasauliui papasakoti, kokia stipri yra meilės jėga. Kokie neatrasti klodai yra kiekvieno krūtinėje.

Mano giliausia realizacija visos kelionės metu  - nėra aukštesnio principo už tarnystę dvasiniui mokytojui. Kokie tai saldūs trancendentinės meilės mainai!!! Šie mainai paperka net Krišnos širdį. Paperka ir suriša...

Kas supranta apie ką kalbu, tas supranta. Kas nesupranta - mano žodžiai tik nesukramtoma paslaptis, bet mano svajonė - kad visas pasaulis tai pažintų.

Harė Krišna!!! Rytoj ryte išskrendu į Lietuvą!!!! Myliu Jus visus!
Jūsų tarnas
Sankirtan das.

4 komentarai:

  1. ar norisis grįžti į Lietuvą, pabuvus amerikoje?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kodėl važiuoji į kitas šalis? nejaugi Lietuvoje neužtenka vietos apmąstymams?

    AtsakytiPanaikinti
  3. Aš pats nenorėjau, bet dvasinis mokytojas prašė. Ir kokius guru prašymus esu įvykdęs - tai tapo mano vienintėliu ir neįkainuojamu turtu

    AtsakytiPanaikinti