antradienis, spalio 30, 2012

Meilės žodžiai savo dvasios TėvuiMano brangus Dvasios Tėve, viena iš begalės Jūsų sąvybių – Krišnos Jums suteiktos pareigos.  Paprasto žmogaus ir teisėjo teisme ištari žodžiai turi skirtingą galią. Kaip valstybė teisėjui suteikė įgaliojimus, taip Krišna suteikė Jums Dvasinio mokytojo padėtį.  Todėl už visų Jūsų žodžių ir veiksmų stovi pats Viešpats. Tai viena iš Dieviškų Jūsų sąvybių, bet ne vienintėlė.

Daugiau nei keturiasdešimt metų Jūs griežtai sekate savo Dvasinio Mokytojo A.C. Bhaktivedhanta Swami Prabhupados nurodymais. Tai įmanoma tik galutinai ištarus „Ne“ materialiai energijai,  ir tvirtai pasakius „Taip“ Krišnai.  Šis „Taip“ yra didžiausias turtas, kurį gali turėti siela. Žmogus gali turėti įtaką, nuostabias savybes, turtus, bet tai bus beverčiai niekučiai prieš šį „Taip“. Galingiausi visatos pusdieviai lenkiasi sielai, kuri turi šį turtą. Tai dar viena nuostabi Jūsų sąvybė.

Visos egzistencijos šaltinis Krišna be galo myli kiekvieną iš mūsų – savo vaikus. Labai nedaug kas šiame pasaulyje paž5sta šią Dievo meilę ir gali ją pasidalinti. Jei žmogus gauna šią meilės sėkla, tai ne vien Krišnos, bet ir Guru malonė.  

Šios meilės vedamas Jūs keliaujate po pasaulį ir dalinate ją be jokių išskaičiavimų.  Man tai pati svarbiausia Jūsų savybė, nes ši Jūsų meilė yra mano vienintėlis turtas ir gyvybės šaltinis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą