penktadienis, spalio 26, 2012

Nuo ryto iki vakaro

Nuo ryto iki vakaro, nuo saulės patekėjimo iki saulėlydžio, nuo pirmos žvaigždės iki aušros mus valdo materialūs troškimai.

Aš čia ir štai čia, laikinuose dalykuose randu prieglobstį, bet turiu gerai žinoti, kad gamtos dėsniai jį atims...

Kad ir kiek ieškočiau, niekas iš šio pasaulio negali galutinai užpildyti mano širdies, nes mano širdis nėra šio pasaulio gyventoja. Bet materiali energija klastingai priverčia vėl ir vėl jai tarnauti. Tad ieškau savyje išminties, noro keliauti širdimi į tikruosius namus. Namus, kuriems priklausau. Iš ties visi ieško šių namų, bet ne visi ieško jų tinkamoje vietoje.

Šioje žemėje yra keletas žmonių, kurių širdis nebelinksta prie laikinųjų džiaugsmų, nes juos užvaldė daug aukštesnis skonis - tyra meilė Absoliučiai visumai - Krišnai. Pačiai nuostabiausiai šios egzistencijos būtybei. Krišna yra pamatas ir stogas šio, bei dvasinio pasaulio.

Ir tie žmonės, kurie pažadino pirminį potraukį Jam, jie vienintėliai žino kas yra tikrasis turtas. Ir jie vienintėliai gali tai duoti, nes meilė Krišnai yra užkratas. Pats švenčiausias užkratas - vienintėlis priešnuodis juslinio pasitenkinimo šiltinei įveikti.

Tad kiekienas išmintingas žmogus turėtų drąsiai plaukti jūras, lipti per kalnus, įveikti minų laukus - tik tam, kad sutikti pilną meilės Krišnai asmenį. Sutikti ir gauti šį virusą...

Aš esu gyvas įrodymas, kad tai yra tiesa. Kuomet pirmą kartą, prieš 8 metus pamačiau savo dvasinį mokytoją....


Sankaršan Das Adhikari meditacijos reatritas Lietuvoje:
http://www.nitaigauracandra.lt/lt,naujienos,toliau,575

Viso vizito tvarkaraštis:
http://www.nitaigauracandra.lt/lt,naujienos,toliau,571


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą