pirmadienis, vasario 18, 2013

Kuom gyvenu?

Šiandien nutraukiau mėnesį trukusį eksperimentą - valgiau tik vaisius ir žalias daržoves. Jaučiu gaivinantį efektą - apsivalė organizmas. Jaučiu, kad ir svorio kažkiek numečiau, bet neturiu svarstyklių.

Vakar mano močiutė paliko kūną. Šventraščiai mini, kad jei šeimoje kas nors užsiima dvasine praktika, tuomet jo tėvai, seneliai ir proseneliai taip pat gauna naudą, netgi ne šiaip naudą, bet išsivadavimą. Širdis jaučia, kad senelei dabar viskas gerai.

Reikėtų plačiau pakomentuoti, ką reiškia užsiimti dvasine praktika. Ar tai tik tų keistų žmonių, kurie turi uodegytę pakaušyje, užsiėmimas?

Ne visi jie užsiima dvasine praktika... Forma dar nieko negarantuoja.
Nesvarbu, ar žmogus mečetėje, ar miške, bažnyčioje, ar kalnuose - svarbu jo vidinis motyvas. Jei žmogus praktikuoja, norėdamas pagerinti savo sveikatą, įgyti gerų savybių, pagerinti gyvenimą, santykius - tai nėra dvasinė praktika. Bet jei praktikuojama autentiška tradicija, siekant ne kažką gauti iš Dievo, o duoti (arba išmokti Jam duoti), tai jau rimta.  Jei tokių sutiksit - didelė sėkmė!

Na, kas būsite ketvirtadienį Kaune - užsukite 18 val. į Samosos kavinę (E. Ožeškienės g. 5). Mudu su Ražauskų Dariumi skaitysime pačią slaptingiausią paskaitėlę kodiniu pavadinimu - Dievas.

Iki greito!!!
Myliu Jus :) Bent jau mokausi :)Komentarų nėra:

Rašyti komentarą