šeštadienis, vasario 23, 2013

Stebuklinga diena

Šiandien labai ypatinga diena. Labai labai. Šiandien išsipildys visi jūsų dvasiniai norai, todėl galima juos išsakyti. Jei nesat tikras, koks tas dvasinis noras, tai išreikškite Dievui tokį: "Noriu, kad pas mane ateitų tai, kas išties man būtų naudinga. Man ir visiems. Ir noriu, kad to niekad nebeprarasčiau."

Šiandien Nitjanandos apsireiškimo diena - o Jis išpildo visus dvasinius norus.

Vienas mūsų vienuolis ką tik pasakojo istoriją. Jis tik grįžo iš gatvės, ten žmonėms platino vedines knygas. Vienas jaunuolis pamatęs knygą ėmė krapštyti pinigus ir ją įsigijo tardamas: "Nesuprantu, ką darau, aš niekad taip nesielgiu, kodėl aš perku šią knygą?" :)

Kiek gyvenimų mes siekėme gyventi pagal savo planą? Ir ar galų gale pavyko atrasti visišką palaimą? Tai gal geriau sustoti ir susitarti su Dievu: "Na gerai, aš sutinku su viskuo. Duok man tai, kas bus išties man naudinga. Vesk mane, o aš eisiu. Prižadu viską priimti su pasitikėjimu, kaip Tavo meilės planą. Tu geriausiai žinai, ko man reikia, tad vesk mane ir mokyk. Aš stengsiuosi būti geras mokinys." Iškart jus pradės valdyti dvasinė energija - Krišnos ranka.


Šios dienos proga pasirodo dar trys stebuklingos knygos "Krišna, Aukščiausias Dievo Asmuo" audio skyriai.
Juos rasite skyrelyje Audio knygos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą